Zawierzenie Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

Pokój i Dobro!

Przeczytaj tę informację. Wszyscy Polacy (przecież ta wojna jeśli się rozprzestrzeni, w dalszej kolejności zagraża najbardziej nam) w piątek – 25 marca powinni pójść do kościołów na godz. 17.00, na modlitwę i  Eucharystię.

Będziemy się wtedy łączyć z Ojcem Świętym. Papież Franciszek o tej porze – 25 marca – zawierzy Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podobnie jak to uczynił nasz ukochany Święty Jan Paweł II, papież w 1984 r. i też 25 marca, w uroczystość Zwiastowania NMP i Bożego Wcielenia, w Dzień Świętości.

Niedługo potem Związek Sowiecki, który zagrażał Europie i całemu światu, się rozpadł. Kto wierzy w Boga, ufa Matce Najświętszej i kocha Ojczyznę naszą, w piątek powinien udać się wtedy do kościoła.
W Sanktuarium Zwiastowania NMP w Kazimierzu Dolnym jest tego dnia uroczystość odpustowa, do której przygotowaniem była nowenna. O 17.00, tak jak codziennie, będzie Adoracja Eucharystyczna z papieskim aktem zawierzenia, następnie o 17.30 – Droga Krzyżowa i o 18.00 – Msza św. odpustowa.

Zapraszają na modlitwę i Eucharystię – Franciszkanie, kustosze Sanktuarium, czciciele i słudzy Maryi, Matki Bożej. Bedzie też transmisja internetowa (na stronie: franciszkanie-ofm-kazimierz.pl).

(Przekaż dalej tym, których masz w kontaktach. Nawet jeśli ktoś nie dotrze do nas, to może dołączyć do ogólnopolskiej i światowej krucjaty tam, gdzie wtedy będzie, najlepiej w świątyni.)

Obrazek wyróżniający autorstwa Diana Ringo – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35326615

Możesz również polubić…

Resize text-+=